SAM_0947

Tohle byla moje první soutěž. Nebyla jsem připravená, nebyla jsem schopná objektivního pohledu, jediné co mě zajímalo bylo stát na pódiu v těch nádherných třpytivých plavečkách.
Spoléhala jsem na zkušenější pohled, který nemá nasazené růžové brýle jako tehdy já.

No a nakonec mi připadlo poslední místo.

Pocit? Strašný. Tak jako zveřejnění této fotografie.

Možná řeknete, „Tak jsi to aspoň zkusila“.. Ale já nechci jít na soutěž jen něco zkoušet, chci si být svou prací 100% jistá, nemít stres z toho, že nemám formu, nechci se za sebe stydět, nechci přecházet do krajních řešení, tak jako nechci na soutěž jen přijít a zase odejít.

Na základě těchto zkušeností jsem se rozhodla pár věcí změnit a jít novou cestou.

Důležitá změna u mě je ta, že od cca srpna mám tréninky i jídelníček ve své režii. Měla jsem vám to říct už dřív, ale stále jsem si nebyla jista.

Teď vlastně ani nevím čím a proč?

Vždyť vím na kterých partiích potřebuju zapracovat a na ty se soustředím. Naučila jsem se procítit svaly, které chci stimulovat, ne jen bezmyšlenkovitě odjet daný trénink. Od té doby jsou výsledky mnohem lepší, nejsem unavená, ale naopak motivace je velká a konečně se začíná probouzet i ten zadek. 🙂

V jídelníčku je bylo pro mě prioritní dát si do kupy metabolismus a dostat tělo do normálu. Nebylo to nic jednoduchého, i proto jsem se nehnala do další přípravy. V srpnu se všechno zlomilo a stravu jsem si hezky ustálila. Jak jsem psala na FB, hlídám si makra a podle potřeby s nimi pohybuju. Někdy v únoru plánuju pozměnit režim, to vám dám ale na FB určitě vědět. Těším se, až bude bůček postupně odcházet a odhalovat nějaké ty svaly (snad tam nějaké budou 😀 )

A soutěž?
Pokud všechno poklape podle plánu, chci jít závodit na podzim. Do té doby je ještě hodně času udělat spoustu práce. Tentokrát ale bez růžových brýlí. Jasně že se těším moc! Ten zážitek ze závodního dne je nepopsatelný, ale pokud s formou nebudu spokojená, prostě nepůjdu. Tělesná a psychická pohoda je mi přednější.

Jen si nejsem jistá, jestli jít zase do bikin. O moc bližší je mi sport model, tak uvidíme.

Nakonec, nejsem silnější proto, že zvedám železo, ale protože zvedám sebe v těžkých časech.

Nikdy to nevzdávejte !