NOVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Eliška: Ahojky Simi :),

Tak naši měsíční spolupráci máme bohužel za sebou…otevřela jsi mě oči a ukázala že to jde. Za měsíc mám pár kilo dole a cítím se skvěle a ráda se podívám i na sebe do zrcadla, jak mě to pasuje :)…Děkuji moc žes byla ochotná a trpělivá na začátku této cesty a žes odpovídala na mé (někdy) zvláštní otázky :)…Na dále budu  v jídelníčku pokračovat nebo mě baví zkoušet nové recepty…Už vím že je vše o jídle, pohybu, pitném režimu a o pevné vůli..
..Stačí to pochopit..

PŘÍPRAVA JÍDLA A POKROKY

Barča začínala na 84 kilech, je skvělá svým přístupem, poctivě si chystá jídlo, posílá mi své krásné výtvory a už vidí i první výsledky:

• “Dneska jsem stoupla na váhu – 80,6 kg a padají mi kalhoty.. No úplně koukám.. Cítím se mnohem líp, s jídlem si hraju, ale připadají mi ty hromady jídla :D”

12932576_10206087747772727_2024974419060763419_n

12986834_1151709118181185_1091050364_o

20160306_180927[1]

PRAVIDELNÁ KONTROLA VÝSLEDKŮ

Peťka mě oslovila s tím, že jí sice zdravě, ale nevidí výsledky, jaké by chtěla. Proto jsem jí vytvořila plán a navedla na správnou cestu:

• “Ahojky, tak se opět hlásím s výsledkama….jsem nadšená, jde to skvěle, další kilo a cm dole. Chutě žádný, zeleninu jsem ještě přidala…prostě paráda. Jsem hrozně ráda, že jsem se odhodlala požádat Tě o pomoc. 🙂 “

PSYCHICKÁ PODPORA A OBLÍBENÁ JÍDLA

• Simonka, úplně největší zlatíčko! Poradí, okamžitě odpovídá na otázky když si nevíte s něčím rady. Jsem jí vděčná i za psychickou podporu! Jsem plná energie, štěstí a co se týče jídelníčku na míru tak za celou dobu, co s ní spolupracují jsem necítila pocit hladu nebo chutě na sladké a nezdravé jídla! Jídelníček je pestrý a plný dobrot.Simonka vám totiž sestaví jídelníček z potravin, které máte rádi a ne, které musíte z povinnosti jíst. Líbí se mi její individuální přístup ke každému, protože opravdu každý potřebujeme něco jiného. Je to zábava a jak cvičení tak i stravování díky Simonce miluju ještě víc jak před tím. Každopádně se těším na další spolupráci a další skvělé pokroky, na které jsem už teď pyšná ! (Aneta K.)

TRVALÉ HUBNUTÍ

• Konečně jsem ve svých 27 letech vzala rozum do hrsti a po všech možných dietách a hladovkách oslovila právě Vás. Jsem velice spokojená i proto že jsem konečně zhubla bez JoJo efektu a hladovění. Myslím, že jste perfektní odborník na svém místě a jsou za vaší prací vidět výsledky jak na nás klientech tak i na vaší osobní cestě, kterou sledují na vašem blogu i FB stránkách. Moc díky (Martina K.)

PROBLÉMY SE ZAŽÍVÁNÍM

• I já mohu Simču jen doporučit. Obrátila jsem se na ní kvůli problémům se zažíváním (zácpa, nafouklé břicho) a také proto, že jsem chtěla shodit poslední přebytečná kila. Simča se mi začala okamžitě věnovat, vyslechla si vše okolo mých problémů a okamžitě začala pracovat na mém jídelníčku. Poté co jsem se začala podle nového jídelníčku řídit veškeré mé problémy zmizely. Zažívání se velmi rychle spravilo a i nadbytečná kila jsou pryč, za což jsem Simči velmi vděčná :). V průběhu naší měsíční spolupráce se mi Simča věnovala, jak jen mohla. Odpovídala mi na mé dotazy, poskytovala užitečné rady a přizpůsobovala jídelníček, tak jak bylo zrovna potřeba. Takže pokud váháte, rozhodně nemusíte a obraťte se na Simču se svými problémy! (Dominika)

 INSPIRACE

• Děkuji Simi za spolupráci. Variantový jídelníček mi dal velkou inspiraci posunout se ve stravovacích zvyklostech dál. Vyhovuje mi konkrétnost a jsem vděčná za ochotnu odpovídat mi na dotazy. Oceňuji lidi, kteří práci dělají srdcem:-) Vřele doporučuji spolupráci s nadanou slečnou, která má moji naprostou důvěru. (Kateřina P.)

 ÚBYTEK 47 CM PO CELÉM TĚLE

• Simču jsem kontaktovala po tom, co jsem jí našla na FB a přečetla si a viděla jakou ušla cestu a co dokázala. Spojení jídelníčku a cvičení přinesl super výsledky. Za měsíc jsem shodila 3 kila a v centimetrech ubrala po celém těle skoro 47cm.
Pokud váháte nad nějakou pomocí, nebo jídelníčkem, který by byl vhodný právě pro vás. UrčItě kontaktujte Simču.
Já jí moc děkuji a už bych se obracela s radami jen na ní. 🙂 Přeci jen i ona sama je důkaz 😉(Simona V.)

 EFEKTIVNÍ TRÉNINK

• Simču mi doporučila kamarádka. Začala jsem si procitat její blog, začala sledovat její instagram a hrozně se mi líbilo, jak to má v hlavě srovnané a ví, co chce. V září 14 jsem ji oslovila a hrozně se mi líbilo, jak ihned reagovala, byla milá a se vším ochotna pomoct. V prosinci 2014 jsem s ní šla poprvé na trénink a bylo to super! Poradila mi se vším, co jsem potřebovala vědět. Ukázala mi, jak správně provádět cviky a poradila mi i jaké jídlo jíst v návaznosti na cvičení. Simča ví, co chce a nejlepší na ní je to, že si hubnutím prošla taky a svou postavu nemá jen tak zadarmo. Proto jí ve všem věřím. (Klára Ch.)

ŠPATNĚ ROZLOŽENÁ JÍDLA

• Má spolupráce se Simonkou začala, když jsem tápala v tom, proč nehubnu, když přece jím podle nejrůznějších rad a doporučení a dle mého názoru zdravě. Obrátila jsem se tedy na ni. Se vším mi byla okamžitě k dispozici. Udělala mi jídelníček, všechno vypočítala a přišli jsme na to, kde je ten „zakopaný pes“. Měla jsem špatně rozložená jídla během dne. Od té doby jdou kila jen dole. Navíc mi dala spoustu výborných receptů, které mi jídelníček bohatě obměňují. Se spolupráce se Simonkou jsem nadšená a vřele doporučuji i ostatním, co potřebují pomoct nebo radu, nebojte se obrátit na Simču. Je velice šikovná, milá, pohotová, spoustu toho ví a umí. Je nejen výborný odborník ale také úžasný člověk, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. Komunikace s ní byla vždy na 1*, pokaždé jsem se dočkala okamžité a věcné odpovědi. A rozhodně budeme spolupracovat i nadále . (Lucka H.)

NAFOUKLÉ BŘICHO A PÁR KIL NAVÍC

• Simče jsem hned poslala všechny moje údaje a celá netrpělivá a nedočkavá jsem se těšila, až mi přijde jídelníček a já budu moct jíst podle nějakého režimu. Režim mi totiž vyhovuje ze všeho nejvíc a hlavně jsem bojovala s nějakým tím kilčem navíc. Když jsem se na to podívala, nevěřila jsem, že po takovým množství jídla můžu shodit! Abych pravdu řekla, jídelníček jsem začala striktně držet až od 2.1.2015 a dnes je 15.1.2015 a já mám 2kg dole, cítím se fit, lehká, žádné nafouklé břicho a tuk mi začíná odcházet a zase jsou vidět ty svalíky, které se schovávaly pod tím tukem. A ještě jedno velké plus, že Simča je úžasný človíček, na všechny dotazy mi rychle odpovídá, je vždy milá a nikdy mě neodbyla. S takovým chováním se málokdy setkáte, určitě Simču můžu doporučit, jsem moc ráda, že když něco potřebuju a napíšu jí, tak není problém s odpovědí. (Martina P.)