Alena

Když mi ve schránce přistála proměna od Alenky, přestala jsem na chvilku dýchat.. Je to úžasný pocit když díky vám vidím, že má moje práce smysl!
Motivace nejen pro všechny maminky

„Když jsem byla tlustá, pořád jsem slyšela, že bych měla se sebou něco dělat. Když jsem udělala, tak poslouchám, že to stačí, že jsem už moc. Že mi to nesluší a že jsem byla hezčí maminka, když jsem byla oplácaná.
Už je ani nevnímám, protože nejde o ně a jejich názory. Baví mě to, vím, že to není moc. Mám tolik energie, kolik jsem neměla snad nikdy a jsem šťastná, že už si můžu vybrat jakýkoliv kousek oblečení a nemusím hledat velikost 46!!! Jen jsem ti chtěla napsat a poděkovat ti. Ty začátky byly pro mě hrozně těžké a neuvěřitelně jsi mi to usnadnila. Díky tobě a tvým radám, pochopila jsem své tělo a co potřebuje. Sice by ten pokrok mohl být větší, ale i tak jsem spokojená.
Ještě je teda přede mnou dlouhá cesta, ale už vím, jak na to a taky jsem se do toho zamilovala

19511431_1810872468929248_8961308540896631767_n

Zuzka P.

Nikdy jsem nebyla štíhlá a celý život se snažila hubnout.
Před dvěma lety jsem sama začala hubnout dle jedné známé diety a zhubla 10kg, ale po návratu na běžnou stravu šla ručička váhy pomalounku nahoru.
Změna začíná v hlavě a já si v únoru řekla: „A dost!!!!“ Oslovila jsem Simču, která mně připravila na míru stravovací plán. Jí patří veliké díky a poklona, jak ona sama změnila svoji postavu a život. Je pro mě stále motivací.

Celá rodina se stravujeme docela zdravě, sportujeme a já 2x týdně dřu v tělocvičně, lezeme po skalách, ale ať jsem zkoušela co jsem zkoušela, váha nešla dolů. Tak jsem se odhodlala a oslovila Simču, kterou jsem delší dobu sledovala na jejím webu a fcb.

Ještě nejsem úplně spokojená, ale změnou stravování se Simčou jsem zhubla 8kg. Začala jsem 12. února – váha: 77kg a dnes 1. června vážím 69 kg a za tu dobu mám 56 centimetrů po celém těle pryč. Nechytá mě mlsná, mám plno energie, nebudím se ráno rozlámaná a nevyspalá. Hlídám si makra a víc sportuji.

Díky Simče vím, co mám jíst a kolik, abych dále redukovala tuk.
Pokračuji dál a Tobě Simonko moc děkuji.
Aktivní a zdravý životní styl není na týden, měsíc, ale na celý život a já ho prostě miluji

18945266_10209108396407055_1913464237_n

Niki

Niki za 2,5 měsíce online koučinku shodila celých 7 kg

„S druhým těhotenstvím jsem se vyšplhala na 93kg při 172cm. Po šestinedělí jsem měla nějakých 85kg, léta jsem jedla zdravě ale až s tebou jsem přišla na to, že zdravě neznamená vždy správně..
Podle tvého jídelníčku jsem si upravila porce a najednou to šlo. Nasměrovala jsi mě, a to jsem prostě potřebovala.“

19275064_1800917953258033_8421421436110381361_n

Marcela

„Simonko jsem ráda, že jsem tě objevila, patří ti velké dík, za to jak jsi mě nasměrovala a těším se na další spolupráci, jelikož nekončím, mám před sebou ještě velký kus cesty. Jsem bez chutí na sladké, bez pocitu hladu či sklonu k přejídání, konečně jsem našla cestu kdy se kvalitně, zdravě a hlavně do sytosti najím a jsem spokojená, motivuje mě makat na sobě, když vidím kam jsem došla za pouhý měsíc. Cvičení, běhání a posilování jsem si zamilovala, tak pokračuji a makám na sobě. “

19148903_1791027244247104_5610805185816266137_n

Michaela

Ahoj Simi, kalhoty mam volnější a poslední dírka na pásku mi už nestačí.. Celkem jsem přeskočila dvě dírky za dobu naší spolupráce! 🙂 (pozn. 8 cm přes břicho) 
Cítím se perfektně, hlavně si to čímdál tím víc srovnávám v hlavě a to je pro mě nejdůležitější. Jdu si za tím svým tempem, bez výčitek, výmluv, bez lámání něčeho přes koleno nebo nedejbože s odporem.
Pro mě je hlavní výhra, že jsem přehodnotila přístup k sobě. Číslo na váze už přestalo určovat jaký bude můj den.
Přestávám se věčně s někým srovnávat a podceňovat se. Přestala jsem chtít všechno hned a nejlépe aby to samo a nejlépe aby to samo přišlo bez práce. Děkuju moc Simi za to správné nakopnuti dobrým směrem.

Lucinka

Simi chtěla bych ti poděkovat za jídelníček který jsi mi vytvořila, za měsíc mám dole pět kilo a cítím se skvěle! Díky tvému plánu si můžu vymýšlet každý den něco nového a hrozně mě to baví! Také děkuju za tvou trpělivost a bleskové reakce při zodpovídání všech mých dotazů. Jsi skvělá a ráda s tebou navážu spolupráci dále!

Petra

Ještě jsem Ti chtěla moc poděkovat za bleskovou reakci, když jsem Ti psala o zkouškovém, až mě to překvapilo a jsem neuvěřitelně vděčná.

A teď už k tomu, jak se mi daří. Když srovnám to, jak mi bylo o prázdninách a jak se cítím teď, tak je to neuvěřitelný rozdíl. Jsem opravdu hodně pozitivní (víc než kdykoliv předtím) a psychicky jsem v takové pohodě. Tím mým hubnutím mi začaly moc padat vlasy a teď vidím, jak mi už zase rostou a hodně a padají mnohem míň. Taky trpím na migrény, to už delší domu, ale přijde mi, že poslední dobou se neozývají tak často a když už, tak mi zabere prášek, což taky nebylo vždycky (ale může se to zase zhoršit, těžko říct). Taky, jak jsem uváděla v dotazníku, mám ty alergie, které se teď taky moc zlepšily, nevím jestli je to tím, nebo jenom tím, ale myslím, že na to má hodně vliv ta kvalitní a dostatečná strava. Celkově se cítím moc dobře, tak jsem jen chtěla, abys to věděla, za cenu, že musíš přečíst tak dlouhý mail. Ale je to hodně Tvá zásluha a moc si toho vážím, žes mi tolik pomohla.

Aneta

Simonka, úplně největší zlatíčko! Poradí, okamžitě odpovídá na otázky když si nevíte s něčím rady. Jsem jí vděčná i za psychickou podporu! Jsem plná energie, štěstí a co se týče jídelníčku na míru tak za celou dobu, co s ní spolupracují jsem necítila pocit hladu nebo chutě na sladké a nezdravé jídla! Jídelníček je pestrý a plný dobrot.Simonka vám totiž sestaví jídelníček z potravin, které máte rádi a ne, které musíte z povinnosti jíst. Líbí se mi její individuální přístup ke každému, protože opravdu každý potřebujeme něco jiného. Je to zábava a jak cvičení tak i stravování díky Simonce miluju ještě víc jak před tím. Každopádně se těším na další spolupráci a další skvělé pokroky, na které jsem už teď pyšná !

Martina

Konečně jsem ve svých 27 letech vzala rozum do hrsti a po všech možných dietách a hladovkách oslovila právě Vás. Jsem velice spokojená i proto že jsem konečně zhubla bez JoJo efektu a hladovění. Myslím, že jste perfektní odborník na svém místě a jsou za vaší prací vidět výsledky jak na nás klientech tak i na vaší osobní cestě, kterou sledují na vašem blogu i FB stránkách. Moc díky

Dominika

I já mohu Simču jen doporučit. Obrátila jsem se na ní kvůli problémům se zažíváním (zácpa, nafouklé břicho) a také proto, že jsem chtěla shodit poslední přebytečná kila. Simča se mi začala okamžitě věnovat, vyslechla si vše okolo mých problémů a okamžitě začala pracovat na mém jídelníčku. Poté co jsem se začala podle nového jídelníčku řídit veškeré mé problémy zmizely. Zažívání se velmi rychle spravilo a i nadbytečná kila jsou pryč, za což jsem Simči velmi vděčná :). V průběhu naší měsíční spolupráce se mi Simča věnovala, jak jen mohla. Odpovídala mi na mé dotazy, poskytovala užitečné rady a přizpůsobovala jídelníček, tak jak bylo zrovna potřeba. Takže pokud váháte, rozhodně nemusíte a obraťte se na Simču se svými problémy!

Kateřina

Děkuji Simi za spolupráci. Stravovací plán mi dal velkou inspiraci posunout se ve stravovacích zvyklostech dál. Vyhovuje mi konkrétnost a jsem vděčná za ochotnu odpovídat mi na dotazy. Oceňuji lidi, kteří práci dělají srdcem:-) Vřele doporučuji spolupráci s nadanou slečnou, která má moji naprostou důvěru.

Simona

Simču jsem kontaktovala po tom, co jsem jí našla na FB a přečetla si a viděla jakou ušla cestu a co dokázala. Spojení jídelníčku a cvičení přinesl super výsledky. Za měsíc jsem shodila 3 kila a v centimetrech ubrala po celém těle skoro 47cm. (!!!!!)
Pokud váháte nad nějakou pomocí, nebo jídelníčkem, který by byl vhodný právě pro vás. Určitě kontaktujte Simču.
Já jí moc děkuji a už bych se obracela s radami jen na ní. 🙂 Přeci jen i ona sama je důkaz 😉

Klára

Simču mi doporučila kamarádka. Začala jsem si procitat její blog, začala sledovat její instagram a hrozně se mi líbilo, jak to má v hlavě srovnané a ví, co chce. V září 14 jsem ji oslovila a hrozně se mi líbilo, jak ihned reagovala, byla milá a se vším ochotna pomoct. V prosinci 2014 jsem s ní šla poprvé na trénink a bylo to super! Poradila mi se vším, co jsem potřebovala vědět. Ukázala mi, jak správně provádět cviky a poradila mi i jaké jídlo jíst v návaznosti na cvičení. Simča ví, co chce a nejlepší na ní je to, že si hubnutím prošla taky a svou postavu nemá jen tak zadarmo. Proto jí ve všem věřím.

Lucka

Má spolupráce se Simonkou začala, když jsem tápala v tom, proč nehubnu, když přece jím podle nejrůznějších rad a doporučení a dle mého názoru zdravě. Obrátila jsem se tedy na ni. Se vším mi byla okamžitě k dispozici. Udělala mi jídelníček, všechno vypočítala a přišli jsme na to, kde je ten „zakopaný pes“. Měla jsem špatně rozložená jídla během dne. Od té doby jdou kila jen dole. Navíc mi dala spoustu výborných receptů, které mi jídelníček bohatě obměňují. Se spolupráce se Simonkou jsem nadšená a vřele doporučuji i ostatním, co potřebují pomoct nebo radu, nebojte se obrátit na Simču. Je velice šikovná, milá, pohotová, spoustu toho ví a umí. Je nejen výborný odborník ale také úžasný člověk, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. Komunikace s ní byla vždy na 1*, pokaždé jsem se dočkala okamžité a věcné odpovědi. A rozhodně budeme spolupracovat i nadále . 

Martina

Simče jsem hned poslala všechny moje údaje a celá netrpělivá a nedočkavá jsem se těšila, až mi přijde jídelníček a já budu moct jíst podle nějakého režimu. Režim mi totiž vyhovuje ze všeho nejvíc a hlavně jsem bojovala s nějakým tím kilčem navíc. Když jsem se na to podívala, nevěřila jsem, že po takovým množství jídla můžu shodit! Abych pravdu řekla, jídelníček jsem začala striktně držet až od 2.1.2015 a dnes je 15.1.2015 a já mám 2kg dole, cítím se fit, lehká, žádné nafouklé břicho a tuk mi začíná odcházet a zase jsou vidět ty svalíky, které se schovávaly pod tím tukem. A ještě jedno velké plus, že Simča je úžasný človíček, na všechny dotazy mi rychle odpovídá, je vždy milá a nikdy mě neodbyla. S takovým chováním se málokdy setkáte, určitě Simču můžu doporučit, jsem moc ráda, že když něco potřebuju a napíšu jí, tak není problém s odpovědí.

Lucka

„Dneska je to přesně půl roku co jsem se rozhodla totálně překopat svoje stravovací návyky, přestala jsem být pohodlná a rozhodla se konečně zvednout zadek, protože jsem si uvědomila, že samo se nic nezmění.. Mám před sebou ještě spoustu nikdy nekončící práce, ale už teď je mi líp než kdykoli předtím.. Největší dík za to všechno patří @simonacahlova.. Moc Ti děkuju za Tvojí pomoc a podporu.. “

17022493_1670835812932915_6247811632123091383_n

Screenshot_2017-05-21-09-33-29

Nikol

Ahoj Simonko,
moc děkuji, bez Tebe bych to nedokázala. Takže jedno velké díky patří TOBĚ!!!! Taky mám ze sebe radost a cítím se jinak, né že špatně, ale už nejsem tolik nervózní jako dříve, jsem více pozitivní a usměvavá. Díky té stravě se mi zlepšila pleť a nepadají mi tolik vlasy jako dříve.

Našla jsem novou závislost, která mě neskutečně baví. Baví mě, zajímat se o své tělo o to co potřebuje, jak vnímá změnu stravy a cvičení. Jsem se sebou maximálně spokojená i když váha nešla o tolik dolů.

Nikdy nebudu litovat toho, že jsem Tě oslovila a šla jsem do této změny. Každopádně chci pokračovat v tom čem jsem začala, protože výsledky jsou neuvěřitelné. Mockrát Ti děkuji, že jsi mi ukázala cestu jak se správně stravovat!“

17458374_1696037397079423_4605141087083800572_n

Zuzka H.

Se Zuzkou jsme v kontaktu od prosince 2016
Už předtím než jsme začali se snažila jíst zdravě, ale pak jsme všemu dali směr a dosud Zuzka udělala velký pokrok ! Hlavně jí to baví, těší se z pokroků, zamilovala si cvičení.. Mám radost, že můžu být alespoň malou součástí její cesty

„Ahoj Simčo tak ti musím normálně něco poslat jsem z toho sama úplně nejvíc hotová Teď už tuplem nechápu jak jsem to mohla nechat dojít tak daleko. Ale jak říkáš stačí pochopit a teď už to bude jenom lepší jsem na sebe fakt pyšná. cítím se maximálně skvěle!!
A co se týče kil tak už mám přes 7 kg dole! To znamená že jsem přesáhla první cíl A to bylo dostat se pod 80 kg!!“

18190968_1028303640636876_189138841_n

18516355_1040648882735685_1940076316_n