DSC02612

MOJE PROMĚNA

Největší proměna, jakou jsem prošla, je hubnutí z váhy 100 kilo na 65. Váhu si udržuji stále stejnou, jen s tím, že se díky cvičení mění křivky. 🙂

 

unnamed-file-595x362

CESTA ZA SPOKOJENÝM „JÁ“

Moje cesta začala na střední škole, kdy jsem měla pár kil navíc. Chtěla jsem se začlenit do kolektivu, a hlavně se líbit klukům.

Začala jsem držet diety a denně jezdit na elipticalu. Takto jsem se dopracovala na 56 ze 70 kil. V té době jsem poznala bývalého přítele, přestala řešit jídlo a cvičení a vyjedla se na svou nejvyšší váhu, tj. 100 kilo.

Nějakou dobu trvalo, než jsem si všechno urovnala v hlavě a byla schopna zařadit do svého života zdravou stravu a později i pravidelné cvičení.

Než jsem našla ve stravování rovnováhu, prošla jsem si několika pokusy a omyly, které mi s odstupem času daly spoustu zkušeností. Vyzkoušela jsem například vysokosacharidové diety, přesně daný jídelníček bez možnosti volby nebo zapisování každého gramu jídla do kalorických tabulek.

 

Zdravé tělo není o vyrýsovaném břichu a mučení těla hodinami těžkého cvičení nebo kardia.

 _IMG_0953-1

UŽ TO NENÍ JENOM O MNĚ

Mám velkou radost, že teď můžu s nasměrováním na správnou cestu pomáhat i vám. Takto si tyto pokusy, čas i peníze, můžete ušetřit a jít přímo za svým cílem.

Přesně od roku 2014 pomáhám těm z vás, kdo chtějí osobnější přístup než jen skrze články. Odstranit trávicí potíže, zhubnout, nebo naopak překonat strach z jídla či nabrat svalovou hmotu. Prostě být fit a spokojený ve svém těle.

 

 

 

 

TROŠKU FORMÁLNĚ

…… ale jenom ty základní „papíry“

2014 Rekvalifikační kurz – Poradce pro výživu – Poradce pro výživu
2014 Rekvalifikační kurz – Instruktor fitness – Trenér

 

Vím, že samotný papír z člověka odborníka nedělá. Mnohem důležitější jsou zkušenosti, přístup, spolupráce se správnými lidmi a klienty. Proto nestojím na místě, ale neustále rozvíjím své znalosti.

 _

ROZHOVORY

 

MOJE ZÁSADA

Být zdravý, fit a spokojený ve svém těle je jen vaše volba a pocit, který vám nikdo nevezme. Rozhodněte se a jděte si za tím. Nepotřebujete souhlas maminky nebo přítele, oni vaše rozhodnutí nemusí chápat. Důležité je to, co chcete Vy sami.

Líbí se Ti můj příběh? Začni i ten svůj, ještě dnes!

KONTAKT