Jak to se mnou je aktuálně?

Už víc jak rok se držím na 70kg, které ale měsíc od měsíce vypadají jinak.. Tedy poměry svalů a tuků se mění.. Váha se moc nehýbe, tělo se zuby nehty drží své „ideálky“, na které je mu nejlíp a mně to nevadí. Proč by také mělo 🙂 Je to jenom číslo, důležité je to, jak se cítím a jak to celé vypadá v zrcadle. Ne se hodnotit podle nějakých škatulek nebo tabulek.

Co hubnutí?

Nekonečné téma, ale já se na něj zatím nechystám. Užila jsem si jej od svých 19 let až až, takže „normál režim“ je to nejrozumnější, co si teď můžu dopřát. Teď potřebuju vice jídla pro regeneraci, výkon, nové svaly a správné fungování organismu celkově. Není zdravé jak pro tělo, tak pro psychiku být neustále v redukci nebo kalorickém deficitu. To je pro tělo i hlavu STRES a dlouhodobý deficit může vést k různorodým problémům. Od záchvatovitého přejídání, přes psychické problémy kdy myslíte jen na jídlo a váhu, hormonální problémy a další.

Pokud neustále koketujete s jídelníčkem na hranici bazálního metabolismu, za vidinou vyrýsovaného břicha, často se stává, že vám zmizí menstruace. Jednoduše nepřijde, protože tělu chybí ŽIVINY. A to NENÍ ZDRAVÉ!!!

15555092_10207823294000298_897821295_n

15571271_10207823519285930_1770601960_n

Mé pokroky a pocity

Jsou chvíle kdy se na sebe podívám do zrcadla a nevidím žádný posun.. V tu chvíli bych si nejradši ubrala jídla a přidala kardio, ale pak si uvědomím, že by to nic neřešilo.. Změna těla je proces a každý máme slabší chvilky kdy bychom udělali všechno aby se to urychlilo.. Ale to není správně.. Krátkodobé pokusy nic nevyřeší, je třeba vytrvat, i když byste chtěli výsledky hned.. Všechno chce svůj čas, jednou se probudíte a „bude to tam“ 🙂 3

Btw: To, co vidíte v zrcadle se odvíjí i od toho, jakou máte náladu, zda máte před svými dny nebo prožíváte stresové období.. Pokud svědomitě dodržujete určený plán / jídelníček, nemusíte začít vyvádět a házet flintu do žita, brzy bude lépe 😉

Jak to budu mít s jídlem a cvičením o Vánocích?

Takže volno od cvičení mám naordinované od 20.12. do konce roku a volný den v jídle na Štědrý den, po Vánocích a na Silvestra.. Popravdě s tím nejsem ještě 100% sžitá.. Nedovedu si představit, že jsem tak dlouho bez cvičení a už si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem bez něj tak dloouhhoo DOBROVOLNĚ byla.. Na druhou stranu vím, že restart / deload  mi jen pomůže a nakopne progres..

O jídle ani nemluvím 😀 Už na to nejsem zvyklá, ALE už se těším na vánočku s máslem a svařák.. Prostě Vánoce se vším všudy a po Novém roce to rozjedem !!!!!!